Autorizovaný prodejce a servis pro ČR a SR

O nás

Už 25 let pomáháme sportovcům překonávat limity.

Podporujeme sportovce různých disciplín a staráme se o to, aby pomocí efektivních tréninků rychleji dosahovali svých stanovených cílů.


NAŠE HISTORIE

Jak to všechno začalo

Celoživotní láska ke sportu nás začátkem roku 1998 dovedla k nápadu založit firmu, která by se věnovala prodeji sportovních potřeb. Na tuto myšlenku zanedlouho navázalo objevení americké značky Concept2, světově známé a oblíbené i mezi olympioniky, a to díky své výrobě kvalitních vesel a veslařských trenažérů.

V rámci Slovenska však tato značka na své proslavení teprve čekala. Ucítili jsme příležitost a o několik měsíců později, v polovině roku 1999, jsme se po úspěšné testovací spolupráci stali prvním autorizovaným prodejcem Concept2 na Slovensku

Postupné rozšíření portfolia Concept2 o další typy strojů, konkrétně lyžařský trenažér SkiErg a stacionární kolo BikeErg, nás inspirovalo k vytvoření nabídky kompletního vybavení pro komplexní trénink. Začali jsme tedy hledat nové značky a produkty, které by splňovaly naše představy a odpovídaly kritériím pro profesionální tréninková zařízení a příslušenství.

A tak se zrodil Ultraining®.
NÁŠ CÍL: Stát se oporou pro sportovce, kteří se nebojí výzev a kteří chtějí v tom, co dělají, patřit mezi nejlepší.

Tuto vizi se v Ultrainingu snažíme naplnit prostřednictvím úzké specializace pouze na vysoce kvalitní tréninkové vybavení. Zaměření na menší počet vybraných produktů je naším hlavním poznávacím znakem a zároveň silnou stránkou. Umožňuje nám totiž každé jedno zařízení i příslušenství řádně otestovat a ověřit si tak, že při náročných trénincích nebo rehabilitaci skutečně obstojí. Díky tomu můžeme sportovcům poskytovat nejen profesionální výbavu, ale také odborné poradenství a další služby, které jim pomohou v dosahování požadovaných výsledků.NAŠE AKTIVITY

Důkazy, že sport skutečně milujeme

V roce 2002 jsme založili Slovenskou asociaci halového veslování (SAHV), dobrovolnou zájmovou organizaci, která sdružuje halové veslaře a ostatní zájemce o halové veslování na Slovensku.

SAHV se svou činností zasloužila o rozvoj a popularizaci halového veslování na území Slovenské republiky. Pod její hlavičkou jsme zorganizovali desítky sportovních soutěží a akcí, například Veslujeme s Vyšehradským fondem, Mezinárodní mistrovství Slovenska v halovém veslování, Mistrovství středních škol v halovém veslování či samostatná mistrovství ve třech slovenských krajích.

Vedle organizování vlastních mezinárodních závodů se Slovenské asociaci halového veslování dlouhodobě daří úspěšná reprezentace Slovenska na různých soutěžích v zahraničí. S podporou SAHV a Ultrainingu získali slovenští sportovci na mistrovstvích světa a Evropy v halovém veslování celkem 34 medailí, z toho 21 titulů.

Mezi nejúspěšnější projekty SAHV jednoznačně patří Concept2 liga halového veslování. V ní spolu soupeřily týmy studentů, pedagogů a přátel středních škol ze Slovenska, České republiky i ze zahraničí, a to celých deset let konání.
AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS PRO ČR A SR

Více informací