Bederní opasek Exxentric - Velikost: S–M

Bederní opasek Exxentric - Velikost: S–M

Skladem
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
2 600 Kč vč. DPH

Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám poradíme

Bederní opasek Exxentric je skvělou pomůckou při procvičování dolní části těla, speciálně při skupinovém cvičení a to díky jeho upravitelné velikosti. Je z lehoučkého, ale zároveň velmi pevného materiálu, a proto je výborný pro trénink se setrvačníkem.

Popis produktu

Bederní opasek Exxentric byl navržen a otestován speciálně pro systém kBox a proto je ideálním základním doplňkem pro vykonávání podřepů a výpadů na kBox zařízení, ale také může být začleněný při cvičení na kPulley.

Nabízí praktickou alternativu namísto pokročilejšího postroje, protože zatěžuje jen spodní část zad (podívej se na porovnání). Kromě toho vám bederní opasek umožní cvičit se zatížením i tehdy, když se zotavujete například ze zranění ruky, zápěstí nebo ramene.

Tento doplněk je ideální pro trénink dolní části těla, hlavně při skupinových cvičeních díky jeho nastavitelné velikosti. Jeho lehký, ale silný design je ideální pro trénink začátečníků.

Parametry:
Bederní opasek Exxentric nabízíme ve dvou velikostech, aby vyhovovaly všem užiivatelům od velikosti XXS po XXL. Standardní velikost má vnitřní obvod 82–130 cm a váží jen 280 g, zatímco malá velikost má vnitřní obvod 60–110 cm a hmotnost 210 g.

Dodatečné informace:

  • velikost: standardní, malý
  • hmotnost: 210–280 g
  • kompatibilita: kBox, kPulley
  • cviky: dřepy, boční dřepy, výpady, rozdělené dřepy, calf press

V důsledku nedávných změn může tento doplněk stále obsahovat předcházející Exxentric logo. To však nijak neovlivňuje funkčnost tohoto příslušenství.

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS PRO ČR A SR

Více informací