Bezmotorový běžecký pás Renegade Runner nabízí optimální podmínky pro komplexní trénink – umožňuje rozvoj rychlosti, síly a vytrvalosti. Zátěž, a tím i rychlost, je možné upravit regulací magnetického odporu. Pomocí páky, která se nachází na bočním sloupku, si můžete nastavit intenzitu zátěže od stupně 1 (trénink simulující nenáročný běh) až po stupeň 4 (trénink simulujíci tlačení saní).

LCD monitor

Velká LCD obrazovka monitoru umožňuje viditelné a přehledné zobrazení všech údajů bez ohledu na výšku a pozorovací uhel cvičícího. K dispozici je 7 tréninkových programů – intervaly 20/10, intervaly 20/30, vlastní intervaly, cílový čas, cílová vzdálenost, cílové kalorie a cílová tepová frekvence. Zabudovaný bezdrátový přijímač tepové frekvence slouži k přesnému monitorování tepu.

Rám, na kterém je umístěn monitor, slouží zároveň i jako rukojet' pro trénink, který simuluje tlačení saní. Černé pěnové ergonomické rukojeti umožňují pohodlné umístění paží v přirozené poloze pro vaše pohodlné cvičení.

Konstrukce

Povrch posuvného pásu tvoří vysoce kvalitní odolné protismykové hliníkové lamely pokryté gumou, které se pohybují na robustních jednořadých krytých kuličkových ložiskách 608zz, díky čemu bude váš trénink hladký a nehlučný. Zakřivená běžecká plocha s rozměry 160 x 48 cm umožňuje procvičení různých druhů H.I.I.T. tréninků.

Sklon běžecké plochy si můžete manuálně upravit pomocí vyrovnávacích nožiček, které se nacházejí v zadní části běžeckého pásu. Nastavitelné nožičky jsou dostatečně velké a protiskluzové, proto poskytují stabilitu a pohodlí při cvičení.

Běžecký pás můžete nadzdvihnout pomocí rukojeti umístěné vzadu a přesunout na požadované místo. Zabudovaná transportní kolečka z nylonového vlákna s průměrem 75 mm jsou ideální pro snadné přemístění.

Přepravní hmotnost: 174 kg
Přepravní rozměry: 193 x 100 x 54 cm
Hmotnost: 152 kg
Rozměry po sestavení: 188,5 x 86 x 158 cm
Maximální nosnost: 150 kg

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS PRO ČR A SR

Více informací