Kladkový blok Exxentric - Velikost: malý

Kladkový blok Exxentric - Velikost: malý

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
2 600 Kč vč. DPH

Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám poradíme

Funkční kladkový blok je důležitou součástí zařízení Exxentric kBox a kPulley, neboť umožňuje samotný trénink se setrvačníkem.

Je to spojovací článek mezi hnacím řemenem, který je na tréninkovém zařízení se setrvačníkem a jakýmkoli příslušenstvím používaným při cvičení.

Během tréninku je třeba dbát na to, aby veškerá energie byla absorbována v excentrické fázi každého cviku a abyste se úplně zastavili dříve, než kladkový blok narazí do zařízení. Jinak by to mohlo způsobit poškození kladkového bloku i hlavního zařízení.

Při výměně kladkového bloku bude třeba odpojit hnací řemen od zařízení pomocí 3mm šestihranného klíče, který je součástí balení zařízení Exxentric.

Malý kladkový blok je vhodnější pro použití na zařízeních kPulley kvůli horizontální povaze většiny cviků, kde by gravitační síla těžšího kladkového bloku mohla způsobit nežádoucí efekt. Velký kladkový blok se obecně používá na zařízeních Exxentric kBox, kde je při cvičení aplikována větší síla a proto musí být větší a pevnější.

Nejnovější verze kladkového bloku byla navržena tak, aby byla ještě odolnější, robustnější a snadno ovladatelná s novým uzamykacím mechanismem pro připevnění příslušenství.

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS PRO ČR A SR

Více informací