Postroj Exxentric - Velikost: XS

Postroj Exxentric - Velikost: XS

Skladem
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
5 040 Kč vč. DPH

Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám poradíme

Postroj na cvičení Exxentric je důležitý pro každého, kdo chce vytěžit co nejvíce ze své platformy se setrvačníkem. Umožní vám využít celou svoji sílu při tréninku na kBox a je pokročilejší alternativou namísto doplňku bederní opasek.

Popis produktu

Postroj je nezbytným doplňkem pro každého, kdo chce maximalizovat efektivnost svého tréninku se setrvačníkem na kBox. Jeho ergonomický design vám umožňuje udržovat tlak v ramenní oblasti při správném vzpřímeném postoji. Pokud však máte tendenci naklánět se dopředu, tlak se přesouvá na dolní část zad a zkracuje tak rameno síly, přičemž se zmenšuje kroutící pohyb spodní části zad, což má za následek méně modřin a menší bolest zad.

Kolik podřepů byste uměli udělat, pokud by vaše technika nebyla problém? Představte si, že byste se nemuseli strachovat o udržení své rovnováhy nebo že se vám udělají modřiny na ramenech, že si namůžete záda a že nebudete potřebovat dozor. Pravděpodobně budete schopní udělat o dost více dřepů.

Parametry:
Postroj je zhotovený z pevného, ale zároveň stále měkkého a lehkého materiálu. Ve velikosti XXS váží jen 950 g a ve velikosti XXL 1300 g. Výplň v ramenních vycpávkách vám umožní jet naplno při akceleraci setrvačníku v koncentrické fázi. Stejně pohodlné jsou i v případě pohlcování nárazu v excentrické fázi vašeho pohybu. 

  • hmotnost: 950–1350 g
  • cviky: dřepy, boční dřepy, rozdělené dřepy, výpady, calf press
  • kompatibilita: kBox (doporučené), kPulley

Velikosti:
Postroj je dostupný ve všech standardních velikostech od XXS do XXL. Za zvýhodněnou cenu si můžete koupit balení 3 nebo 5 ks. Doporučené velikosti pasu jsou 73 cm (XS), 78 cm (S), 83 cm (M), 88 cm (L) a 93 cm (XL). 

Podrobná tabulka velikostí:

Min. pas Max. pas Délka Od pasu po ramena
XXS 66 cm 82 cm 70 cm 45 cm
XS 71 cm 87 cm 74 cm 48 cm
S 76 cm 92 cm 78 cm 51 cm
M 81 cm 97 cm 82 cm 54 cm
L 86 cm 102 cm 86 cm 57 cm
XL 91 cm 107 cm 90 cm 61 cm
XXL 96 cm 112 cm 94 cm 64 cm

V důsledku nedávných změn může tento doplněk stále obsahovat předcházející Exxentric logo. To však nijak neovlivňuje funkčnost tohoto příslušenství.

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS PRO ČR A SR

Více informací