Rukojeti Exxentric kGrips - Variant kGrips: standardní

Rukojeti Exxentric kGrips - Variant kGrips: standardní

Skladem
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
1 070 Kč vč. DPH

Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám poradíme

Exxentric kGrips jsou nezbytné pro umožnění univerzálnosti jakéhokoliv zařízení se setrvačníkem, které je vhodné pro trénink vrchní a spodní části těla. Jsou pohodlné, univerzální, lehoučké a stylové.

Popis produktu

Rukojeti kGrip jsou vhodné na procvičení různých druhů přítahů, jako např. přítahy s nataženými rameny, hammer curls, mrtvé tahy (deadlifts), vysoké přítahy a veslování. Cvičit můžete buď s oběmi rukojeti pro maximální výkon nebo jen s jednou rukojetí na procvičení rovnováhy (single-leg RDL) nebo pro získání rotační síly (single hand row). Je to typický doplněk pro jakýkoliv systém kBox a kPulley, avšak může se využít i pro tradiční posilovací trénink. Tento doplněk je nezbytný pro umožnění univerzálnosti jakéhokoliv tréninkového zařízení se setrvačníkem.

Parametry:
Každá rukojeť kGrip váží méně než 100 g, proto nevynakládáte zbytečnou energii na překonání gravitace, jako je to v případě těžké železné rukojeti. Takto se přenáší do setrvačníku více energie, která se použije v excentrické fázi. Velmi výhodná je také možnost nastavení uhlů pohybem. kGrips vždy přicházejí v balení po dvou.

Povlak je navržen tak, aby byl velmi pohodlný a pro optimální funkčnost jsou zvoleny špičkové materiály.

V důsledku nedávných změn může tento doplněk stále obsahovat předcházející Exxentric logo. To však nijak neovlivní funkčnost tohoto příslušenství.

  • hmotnost: 90 g (jedna rukojet')
  • cviky: přítahy, veslování, rotace, mrtvé tahy, hammer curls
  • kompatibilita: kBox, kPulley

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS PRO ČR A SR

Více informací