Doprava zdarma

Stacionární kolo Renegade AirBike PM3

Doprava zdarma

Stacionární kolo Renegade AirBike PM3

Skladem
33 590 Kč vč. DPH

Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám poradíme

Renegade Air Bike PM3 byl navržen k vysoce intenzivnímu tréninku a v současné době je na trhu jediným trenažérem typu AirBike, který umožňuje trénink ve stoje.

Umožňuje procvičení celého těla – možnost pedálovat v sedě a ve stoje a také přítahy a tlaky pažemi. Robustní vícesměrová kuličková ložiská zaručují hladký a duální chod.

Pomocí nastavovacího otočného knoflíku si můžete na kole nastavit dodatočnou zátěž od stupně 1 (malý odpor) až po stupeň 8 (velký odpor). Odpor je kontrolovaný magnetem, který se posouvá buď blíže nebo dále od setrvačníku. Čím blíže k setrvačníku se magnet nachází, tím větší odpor se vytváří. 

Černé pěnové rukojeti s průměrem 38 mm umožňují horizontální a vertikální úchop paží na procvičení různých svalových skupin. Umožňují také lepší, pohodlnější a variabilnější trénink. LCD obrazovka nabízí 8 tréninkových programů, včetně intervalového tréninku 20/30, intervalového tréninku 20/10 a nastavení vlastních tréninků. Zabudovaný přijímač srdeční frekvence slouží k přesnému monitorování vaší srdcové frekvence.

Velké polyuretanové sedadlo zaručuje pohodlí a stabilitu. Jednoduchý uzamykací mechanismus umožňuje nastavení výšky a vzdálenosti sedadla pro každého uživatele. Trubicové nohy s průměrem 100 mm zaručují stabilitu hlavního rámu. Protismykové opěrky na nohy s průměrem 40 mm umožňují pohodlné opření nohou po dobu střídavého tréninku paží. Oválný trubkovitý rám s tloušt'kou 50 mm a s rozměrem cca 50 x 100 cm nabízí vysokou stabilitu pro všechny uživatele. Rameno kliky je z konstrukční ocele SS41 s tloušt'kou 10 mm, což je předpokladem pro vynikající pevnost a odolnost při cvičení a zaručuje její dlouhou životnost.

Zabudovaná transportní kolečka z nylonového vlákna s průměrem 76 mm a tloušt'kou 20 mm jsou ideální pro jednoduché přemístění.

Monitor: LCD displej
Přepravní hmotnost: 83,5 kg
Přepravní rozměry: 131 x 38 x 88 cm
Hmotnost: 74,5 kg
Rozměry po sestavení: 123 x 67,5 x 142 cm
Maximální nosnost: 150 kg

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS PRO ČR A SR

Více informací