Tréninkové nekonečné lano aerobis revvll ONE

Vysoce odolné nekonečné lano s plynule proměnlivým odporem vhodné pro začátečníky i zkušenější sportovce. Dle výšky upevnění a postoje umožňuje provád ... Více

Tréninkové nekonečné lano aerobis revvll ONE

Vysoce odolné nekonečné lano s plynule proměnlivým odporem vhodné pro začátečníky i zkušenější sportovce. Dle výšky upevnění a postoje umožňuje provád ... Více

Skladem
14 280 Kč vč. DPH
15 190 Kč

Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám poradíme

aerobis revvll ONE – perfektní pro váš úvod do tréninku s nekonečným lanem

  Vysoce odolné nekonečné lano s plynule proměnlivým odporem.

  Tréninkové nekonečné lano revvll ONE od německé značky aerobis je vhodné pro individuální sportovce, osobní trenéry, stejně jako pro jakékoliv fitness centrum. Lano je vyrobeno z odolného polyuretanu, měří 3,5 m a disponuje mechanickým brzdným systémem. Snadno se připevňuje a používat jej lze začít hned, bez nutnosti studování speciálního návodu.

  Díky funkci plynule proměnlivého odporu se nekonečné lano aerobis revvll ONE hodí pro víceúčelový trénink. Odpor lze velmi jednoduše nastavit z malého na extrémně silný, takže je revvll ONE určeno nejen pro začátečníky, ale skvěle poslouží také sportovcům, kteří s nekonečným lanem již někdy trénovali a nyní se chtějí posunout na novou úroveň.

  Protože váží méně než 5 kg, můžete nekonečné lano revvll ONE bez problémů přemisťovat a cvičit s ním v libovolném prostředí.

  Proč do vašeho tréninku přidat nekonečné lano?

  Cvičení s nekonečným lanem je všestrannější než téměř jakákoliv jiná forma tréninku. V závislosti na tom, jak vysoko je zařízení aerobis revvll ONE namontováno a v jaké pozici se k němu postavíte, můžete provádět různé tahové, tlakové a rotační pohyby, díky čemuž procvičíte v podstatě všechny svaly.

  Pomocí nastavení odporu lze navíc zaměření tréninku plynule měnit z extrémní síly na vytrvalost a naopak. Velmi dlouhá doba zatížení v kombinaci s vysokou mírou volnosti pohybu vede k tomu, že svaly vaší horní části těla včetně středu (tzv. core) jsou maximálně namáhány v co nejkratším čase.

  9 důvodů, proč zvolit nekonečné lano aerobis revvll ONE

  1. Perfektní úvod do tréninku s nekonečným lanem: Jste-li začátečník, je pro vás revvll ONE vzhledem k jeho robustnosti a možnosti plynule nastavitelného odporu ideální základní zařízení. Užijí si s ním ale také zkušenější sportovci. Nekonečné lano revvll ONE je výzvou pro každého!
  2. Kompaktní a mobilní: revvll ONE vás dostane svou mobilitou a kompaktní velikostí. Můžete s ním trénovat kdekoliv, uvnitř i venku.
  3. Jednoduché připevnění: Součástí zařízení revvll ONE je kotvící smyčka s karabinou, která se velmi snadno upevňuje. Jediné, co potřebujete, je místo pro zavěšení a můžete začít trénovat.
  4. Různé odpory: Odpor si můžete určit sami a přizpůsobit jej tak své aktuální kondici. S nekonečným lanem revvll ONE jsou možné lehké i náročné tréninky.
  5. Cvičení pro každého: Prostřednictvím několika nastavení umožňuje revvll ONE provádět velké množství cvičení v různých intenzitách. Rozličné odpory a umístění nekonečného lana dovolují vykonávání tahových, tlakových a také rotačních pohybů. To z revvll ONE činí všestranné fitness zařízení vhodné opravdu pro každého – ať už mladého, staršího, začátečníka nebo profesionála.
  6. Snadná manipulace: Pro změnu odporu na revvll ONE není zapotřebí žádného úsilí, takže během cvičení nemusíte měnit vybavení a cviky můžete střídat plynule.
  7. Různé tréninkové cíle: Nekonečné lano revvll ONE trénuje nejen vaši sílu, ale také vytrvalost, koordinaci a mobilitu. Díky dlouhé době zátěže je během tahacích cviků silně podporován krevní oběh svalů.
  8. Dva směry: revvll ONE se dá pohybovat v obou směrech, což umožňuje variaci cviků a okamžitě přístupné ovládání.
  9. Vyrobeno v Německu: Každé jedno zařízení aerobis revvll ONE je kompletně vyrobeno v Německu a zhotoveno výhradně z kvalitních materiálů.

   Porovnání modelů revvll ONE a revvll PRO

   MODEL REVVLL ONE REVVLL PRO
   HMOTNOST 4,7 kg 5,5 kg
   DÉLKA LANA 3,5 m 4 m
   ÚPRAVA INTENZITY plynule proměnlivá 6 úrovní
   BRZDOVÝ MECHANISMUS třecí brzda brzda na vířivý proud
   ZPŮSOB PŘECHODU / ZASTAVENÍ LANA PŘI TAHU okamžité zastavení lana při skončení tahu  plynulé zastavení lana při skončení tahu
   ZNAČKA NA LANĚ PRO POČÍTÁNÍ OPAKOVÁNÍ / VZDÁLENOSTI ne ano
   SOUČÁST BALENÍ kotvící smyčka s karabinou, plakát s ukázkou cviků, návod kotvící smyčka s karabinou, plakát s ukázkou cviků, návod

   AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS PRO ČR A SR

   Více informací