Tréninkové nekonečné lano aerobis revvll PRO

Tréninkové nekonečné lano aerobis revvll PRO

Skladem
21 820 Kč vč. DPH
22 490 Kč

Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám poradíme

aerobis revvll PRO – celosvětově unikátní nekonečné lano

Jedinečné nekonečné lano s 6 možnostmi nastavení odporu, určené nejen pro profesionály.

Tato vysoce kvalitní tréninková pomůcka, vyrobená v Německu, je vhodná pro individuální sportovce či osobní trenéry a zároveň je také skvělým doplňkem pro jakékoliv fitness centrum. Lano aerobis revvll PRO je zhotoveno z odolného polyuretanu, měří 4 m a disponuje mechanickým a progresivním brzdním systémem. Připevňuje se velmi jednoduše a před jeho používáním není potřeba studovat žádný speciální návod.

Nekonečné lano je vhodné na víceúčelový trénink. aerobis revvll PRO se dá posouvat v obou směrech, můžete s ním cvičit ve stoje i v sedě, a proto nabízí nekonečné množství tréninkových možností. Můžete pomocí něj trénovat vytrvalost stejně jako výbušnost svalů, zpevnit a vyrýsovat si postavu, nabrat svalovou hmotu a také zlepšit celkovou fyzickou kondici. Lano je vhodné i na outdoorový trénink, crossfit či jiný kruhový trénink, kde je k dispozici dostatek volného prostoru nebo kde je možné upevnit držák do země, případně na stěnu. K dispozici máte 6 možností nastavení odporu, proto je revvll PRO vhodné nejen pro náročné profesionální sportovce, ale rovněž například na rehabilitaci pacientů.

Díky své pevné konstrukci je nekonečné lano aerobis revvll PRO vysoce odolné vůči poškození i při extrémní zátěži. Protože váží méně než 6 kg, můžete jej bez problémů přemisťovat a cvičit s ním v libovolném prostředí.

Proč do vašeho tréninku přidat nekonečné lano?

Cvičení s nekonečným lanem je všestrannější než téměř jakákoliv jiná forma tréninku. V závislosti na tom, jak vysoko je zařízení aerobis revvll PRO namontováno a v jaké pozici se k němu postavíte, můžete provádět různé tahové, tlakové a rotační pohyby, díky čemuž procvičíte v podstatě všechny svaly.

Pomocí nastavení odporu lze navíc zaměření tréninku měnit z extrémní síly na vytrvalost a naopak. Velmi dlouhá doba zatížení v kombinaci s vysokou mírou volnosti pohybu vede k tomu, že svaly vaší horní části těla včetně středu (tzv. core) jsou maximálně namáhány v co nejkratším čase.

Porovnání modelů revvll PRO a revvll ONE

MODEL REVVLL PRO REVVLL ONE
HMOTNOST 5,5 kg 4,7 kg
DÉLKA LANA 4 m 3,5 m
ÚPRAVA INTENZITY 6 úrovní plynule proměnlivá
BRZDOVÝ MECHANISMUS brzda na vířivý proud třecí brzda
ZPŮSOB PŘECHODU / ZASTAVENÍ LANA PŘI TAHU plynulé zastavení lana při skončení tahu okamžité zastavení lana při skončení tahu 
ZNAČKA NA LANĚ PRO POČÍTÁNÍ OPAKOVÁNÍ / VZDÁLENOSTI ano ne
SOUČÁST BALENÍ kotvící smyčka s karabinou, plakát s ukázkou cviků, návod kotvící smyčka s karabinou, plakát s ukázkou cviků, návod

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS PRO ČR A SR

Více informací