Tyč Exxentric kBar

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
od
4 280 Kč vč. DPH

Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám poradíme

Tyč Exxentric kBar byla navržena tak, aby byla lehká, ale zároveň odolná, specificky při tréninku se setrvačníkem, a proto je perfektním doplňkem pro jakékoliv zařízení se setrvačníkem. Je pohodlná, univerzální a pevná.

Popis produktu

Tyč kBar je nevzbytným doplňkem pro každého, kdo chce ze svého tréninku se setrvačníkem na kBox a kPulley vytěžit co nejvíc. Toto příslušenství nabízí efektivnější řešení pro širokou škálu cviků, včetně zdvihů s nataženými rameny, mrtvých tahů, vysokých zdvihů, veslování, bicepsových zdvihů, různých podřepů, cviků tlaky na ramena (shoulder press) a jiných. Nemluvě o tom, že tyč kBar můžete také využít při tradičním silovém tréninku na posilovacích strojích se závažím nebo jinými zařízeními, kde přidáváte zátěž.

Parametry:
Tyč kBar váží jen 600 g, proto nevynakládáte zbytečně moc energie na překonání gravitace, jako je to v případě těžké železné tyče. Takto se přenáší do setrvačníku více energie, kterou potom můžete použít v excentrické fázi. I když je lehká, měří až 58 cm a zvládá intenzivní zatížení. Kromě toho má otočný spojovací kloub, což umožňuje hladký pohyb po dobu tréninku. Povrchová úprava tyče byla navržena tak, aby byla velmi pohodlná a na její výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality pro dosažení optimální životnosti.

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS PRO ČR A SR

Více informací