Upevňovací sada Exxentric kBox4 - Typ: 4-bodová

Upevňovací sada Exxentric kBox4 - Typ: 4-bodová

Skladem
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
1 990 Kč vč. DPH

Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám poradíme

Středová upevňovací sada Exxentric kBox4

Jednoduché řešení pro zastabilizování zařízení Exxentric kBox při provádění cviků, při kterých nemáte obě nohy současně na zařízení. Tato souprava pro upevnění je nyní standardním vybavením každého systému kBox4.

Pomocí této sady pro upevnění můžete jednoduše připevnit zařízení kBox na podlahu při cvicích, kdy nestabilizujete zařízení vlastní váhou (například u bočních dřepů).

Souprava se skládá z upevňovací konzole a bezpečnostního pásu. Sada je součástí balení všech modelů a může se použít k připevnění zařízení kBox na podlahu. Upevňovací konzoli je třeba upevnit na podlahu nebo na robustní dřevěnou desku. Zařízení kBox se pak připevní ke konzoli pomocí bezpečnostního pásu. Šrouby pro upevnění nejsou součástí balení.

Pokyny k použití naleznete v tomto videu.

Kromě standardní soupravy je dostupná i 4-bodová upevňovací souprava.

4-bodová upevňovací sada Exxentric kBox4

4-bodová montážní sada vám umožňuje pevně připevnit každý roh zařízení Exxentric kBox4 Pro na podlahu, aby byla zaručena jeho stabilní poloha při všech typech tréninků.

Pomocí této upevňovací soupravy můžete jednoduše připevnit zařízení kBox pevně na podlahu při cvicích, kdy nestabilizujete zařízení vlastní váhou (například u bočních dřepů). Kulaté upevňovací konzole spolu se zařízením kBox použijte k označení místa pro navrtání děr. Vhodné šrouby pro připevnění k vašemu typu podlahy nejsou součástí balení. Po namontování kulatých upevňovacích konzol na svá místa k nim můžete připevnit zařízení kBox.

Tuto upevňovací sadu je třeba zakoupit zvlášť, na rozdíl od standardní sady pro upevnění, která je součástí každého balení zařízení kBox4.

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS PRO ČR A SR

Více informací